John Wick’ten Öncesini Anlatan ‘The Continental’ Dizisinden İlk Fragman Geldi!

Tüm dünyaca çok sevilen film serisi olan John Wick’in son bölümü geçtiğimiz günlerde gösterime girmiş ve seri sona ermişti. Serinin en önemli detaylarından New York Continental ve otelin işletmecisi Winston’a dair bir spin-off yapılması planlar arasında yer alırken, ‘The Continental’ adlı John Wick spin-off’undan ilk fragman geldi.

Tüm dünyada çok sevilen bir seri olan John Wick geçtiğimiz günlerde 4. filmiyle vizyona girerek unutulmaz bir finalle izleyenlerine veda etmişti.

John Wick evreninin en sevilen karakterlerinden Winston ve yönetimini sürdürdüğü New York Continental’e de serinin sona ermesiyle veda ettik derken Winston’un gençliğine odaklanacak bir spin-off dizi haberi almıştık!

John Wick serisinin 40 yıl öncesinde geçecek olan The Continental adlı dizi, 1970’ler New York’undaki genç bir otel işletmecisi olan Winston’a odaklanacak.

Mel Gibson, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain, Mishel Prada, Nhung Kate, Ben Robson, Peter Greene, Jeremy Bobb, Ray McKinnon, Adam Shapiro, Mark Musashi, Marina Mazepa ve Katie McGrath gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı 3 bölümlük diziden haber beklerken Peacock The Continental’in ilk fragmanını yayınladı.

The Continental tanıtım fragmanını şuraya bırakalım:

Her bölümü 90 dakika olmak üzere üç bölümden oluşacak dizinin Eylül ayında yayınlanması beklenirken, John Wick spin-off’u bir dizinin fragmanı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

İşte The Continental’e gelen ilk tepkiler:

?

?

?

?

Siz The Continental’i nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir