Sıcak Gelişme: Coinbase Bu 3 Altcoin’i Vadelide Listeleyecek!

Kripto para piyasası yakaladığı ivmeyle yeşil bölgede ilerlemeye devam ediyor. Lider kripto Bitcoin 52 bin doların hemen üzerinde bir sonraki hamlesine hazırlanıyor. Piyasada moraller yerindeyken önde gelen kripto borsası Coinbase, 3 altcoin için vadeli işlem müjdesi verdi.

Coinbase, DOT, ICP ve NEAR’ı vadelide listeleycek!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa yeniden hızlandı. Traderlar ve yatırımcılar piyasaya geri dönerken borsalar onlara daha iyi seçenekler hazırlıyor. Bu bağlamda, önde gelen kripto para borsası Coinbase, Polkadot (DOT), Internet Computer (ICP) ve NEAR Protocol (NEAR)’ı vadeli işlem piyasasında listeleyeceğini duyurdu. Coinbase, şu açıklamayı yaptı:

Coinbase, Coinbase International Exchange ve Coinbase Advanced üzerinde Polkadot, Internet Computer ve NEAR Protocol sürekli gelecek sözleşmeleri için destek ekleyecektir. DOT-PERP, ICP-PERP ve NEAR-PERP piyasalarımızın açılışı 22 ŞUBAT 2024 tarihinde TSİ: 13:00’da veya sonrasında başlayacaktır.

JP Morgan Coinbase’in notunu yükseltti

Bu arada, gün içindeki bir gelişmede JPMorgan, Coinbase’in notunu yükseltti. JPMorgan, hisse senedini düşük ağırlıktan nötre taşıdı. Aracı kurum, özellikle Bitcoin ve Ethereum fiyatlarıyla birlikte piyasanın dinamiklerinde önemli bir değişim olduğunu kabul ediyor. Not artırımı, JP Morgan’ın kripto piyasalarında önemli bir boğa koşusu olduğunu kabul etiğini gösteriyor. Bu nedenle, Coinbase’i daha iyi bir görünüm notuna çıkarıyor.

Aracı kurum daha önce, kripto piyasalarına baskı yapan Bitcoin ETF’lerinin azalan heyecanını belirterek notu düşürmüştü. Bununla birlikte, fiyatlardaki son yükseliş eğilimi dijital varlık dünyasındaki duyguların artmasına yardımcı oldu.

Yaklaşan Coinbase kazançları piyasaya ipucu verecek

Coinbase’in açıklayacağı mali tablo sonuçlar daha büyük kripto piyasalarına da ışık tutacak. Zacks Equity Research’e göre şu anda firmanın hisse başına 0,06 dolarlık üç aylık bir zarar kaydetmesi bekleniyor. Bu rakam bir önceki yıla kıyasla %97,6’lık bir artışa işaret ediyor. Beklenen gelirler 731,94 milyon dolar. Bu da geçen yılın aynı çeyreğine göre %16,4 daha fazla.

Şu anda, tahminler gerçekleşirse, bir sonraki fiyatlandırılan soru, en büyük kripto borsasının ne zaman kâra geçeceği? Çünkü Coinbase, 2022’nin 1. çeyreğinden bu yana sürekli zarar bildiriyor. Bu durum yatırımcıları şirketin gerçek kârlılığı konusunda endişelendiriyor. Coinbase gelecekte firma için sağlıklı bir tahmin yaparsa, firmanın karlılığı ve nakit akışı etrafında olumlu bir duygu yaratacaktır. Borsada işlem gören en büyük kripto firmalarından biri olan şirketin kripto piyasalarına ilişkin görüşleri ve beklentileri de yatırımcılara gelecekte kripto piyasalarının gidişatı hakkında ipuçları verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir